.

.

Хом суштинска нане фотографија Бо со капак, секој

Хом суштинска нане фотографија Бо со капак, секој

DEN 785.92

Износот
Това е достапна

Оваа декоративна кутија за домашна суштина е модерна и мултифункционална кутија која ги одржува вашите прекрасни предмети ослободени од гребнатини и прашина, чувајте ги вашите очила за сонце, прстени, нараквици, часовници и други вредни предмети добро организирани. Идеален подарок за некој кој сака стилски акценти во нивниот дом. Овие кутии за чување се одличен подарок за Денот на благодарноста, Божиќни подароци. Исто така погоден за годишнини, родендени и многу повеќе. Забележете дека сите наши производи за домашни декор се прецизно рачно изработени од страна на мастер занаетчии едно парче одеднаш. Поради овој процес, може да има мала варијација од една до друга ставка. Ваквите варијации се својствени за производство на рачно изработени производи, така што може да очекувате мали разлики што ќе ја направат вашата набавка посебна и навистина една од еден вид. Домашна суштина Фото кутија со нане со капак. Домашна суштина Фото кутија со нане со капак, по 1. Боја : Зелена. Вклучува 1 декоративна кутија.

За стоката

Слична стока во категоријата