.

.

Чудо на нација Деним камионџија со јакна, големини 4-18

Чудо на нација Деним камионџија со јакна, големини 4-18

DEN 527.20

Износот
Това е достапна

Класична ревитализирана - неговата омилена форма на тексас јакна од чудо нација е дизајнирана со малку ткаенина за истегнување и топла постава на Шерпа за одлично вклопување и одлично затворање на плочата за топлина. Две џебови на градите и две џебови на рацете. Докажано дете тешко : совршен транзициски слој со топол полиестер Шерпа постава и рециклиран полиестер пополнете ги ракавите; Завршено со истегнување одговара за лесно движење . памучен тексас; Поставена : 100% Полиестер Шерпа/Рециклирано полиестерско полнење. Машина за перење. Увезени. Момци тексас јакна од Wonder Nation.

За стоката

Слична стока во категоријата