.

.

Агнес Оринда Јуниорс Плус Големина Тексас Фустан Завиткајте Еластични Фустани Од Половината

Агнес Оринда Јуниорс Плус Големина Тексас Фустан Завиткајте Еластични Фустани Од Половината

DEN 2.33

Износот
Това е достапна

Без разлика дали сте стилизирани за чизми до глужд и патики или со потпетици, секогаш ќе бидете привлечни во канцеларијата, стилски вечерен настан, забава или секојдневен life.An исклучително мека и дише ткаенина дава фустан добро чувство и, исто така, обезбедува голема удобност при носење.Овој фустан со вештачка обвивка е во опуштено вклопување со вратот v, еластичниот струк и рафлерот со возбуда.Ве молиме проверете ги вашите мерења за да бидете сигурни дека предметот одговара пред да нарачате.Мерење (во инчи)Меѓународно - - - - - - - - - Обем На Градите - - - - - - - - - - Половината Обем1x47 1/437 3/82Х50 3/840 1/23Х53 7/844 1/84Х57 1/247 5/8 мерењето на должината е од рамо до полите. Агнес Оринда Јуниорс Плус Големина Тексас Фустан Заврши Еластична Половината Возбуда Фустани 70% Вискоза 27% Полиестер 3% Спандекс. Цврста Боја. В Вратот . Кратки Ракави. Еластична Половина. Рафл Полите. Завиткајте Фустан. Машинско Перење Ладно Со Слични Бои. Моделот е 5'7", 180 килограми одговараат на големина 1 X.

За стоката

Слична стока во категоријата