.

.

Бели Девојки Ракавици

Бели Девојки Ракавици

DEN 375.84

Износот
Това е достапна

Нема " ако е, и е, или е, за тоа!"Ако сакате да го привлечете вниманието на принцот на топката, тогаш ви требаат пар остри бели ракавици. Пробајте ги овие ракавици за големина. Тие ќе изгледаат совршено со сите наметки со топки што висат во вашиот плакар. Нога Авенија Чипка Исечени Сатенски Ракавици Дете Ноќта На Вештерките Додаток : Вклучува прилично чипка исечени сатенски ракавици. Материјал : 97 проценти најлон, 3 проценти спандекс. Грижа : лесна нега. Големина : дете девојка.

За стоката

Слична стока во категоријата