.

.

Потпис од Леви Штраус и Ко. Машки опуштени фармерки

Потпис од Леви Штраус и Ко. Машки опуштени фармерки

DEN 2.00

Износот
Това е достапна

Потпис од Леви Штраус и Ко. Машките опуштени фармерки за вклопување нудат модерно вклопување додека обезбедуваат целодневен удобност. Изработени од премиум инженерски флексибилен тексас кој се движи со вас, овие опуштени фармерки се вклопуваат опуштени низ седиштето и бутот и се директно од коленото до глуждот. Квалитет имате доверба од Levi Strauss & Co., Est. 1853. Потпис од Леви Строс и Ко. Машки опуштени фармерки : Ексклузивно. 12,00% полиестер, 1,00% еластан и 87,00% памук. Направено со вода помалку технологија. Премиум тексас што флексира и се движи со вас. Секоја ден удобност. Опуштено преку седиштето и бутот. Директно отворање на нозете. Стајлинг со пет џеб. Супериорен квалитет, јачина и издржливост. Содржината на ткаенина варира според бојата. Машинско миење. Повеќе стил, поодржлив. Оваа ставка исполнува еден или повеќе или наши одржливо изработени стандарди. Посетете ја нашата одржлива продавница за да дознаете повеќе : https : //www./cp/sustable-style-shop/7552000.

За стоката

Слична стока во категоријата