.

.

Покривање на капчиња за жени

Покривање на капчиња за жени

DEN 447.84

Износот
Това е достапна

Барате совршен последен слој за вашиот ансамбл со топло време? Проверете го ова прикривање на женски капчиња од време и TRU. Одликувајќи се со ракави за каросерија со V-вратот и ракави со должина на лактот, ова кимоно е совршено парче за положување за носење над камиони и резервоари. Волуменската форма на пончо создава драматична силуета што може да ги ласкави вашите средни и колковите, додека должината на туниката го прави одличен избор за носење со хеланки и шорцеви. Направено од супер-мека и весела ткаена плетена ткаенина од капчиња, ќе ве задржи кул без да бидете рестриктивни. Time и Tru нуди навремени парчиња и класични најважни работи за да го надополнат вашиот постојано развиен живот. Секогаш ќе имате парче за да одговарате каде сте, истовремено и го славите вашето вистинско јас. Време и Тру, прикривање на капчиња за жени : 100% полиестер. Женски кимоно. Ткаени плетени капчиња од чипка. Флејт на ламби со должина на лактот Кимоно. V-јазли од предната, подлабока V-вратоврска на грб. Врза на вратот на вратот. Должина на туника. Еластична лента за половината со врски со тасели. Достапно во разновидни бои. Машинско миење ладно со слични бои, нежен циклус, само белило што не е хлор кога е потребно, да се спушти суво ниско, ниско железо доколку е потребно.

За стоката

Слична стока во категоријата