.

.

Гејтс vvs мотор променлива вентил тајминг соленоид

Гејтс vvs мотор променлива вентил тајминг соленоид

DEN 1.67

Износот
Това е достапна

Точното време на променливата варијабилна вентил Соленоидите се дизајнирани да ги спецификациите во форма, вклопување и перформанси. Секоја компонента е конструирана од високо квалитетни материјали за трајност и максимален животен век. Ефективно ги обновува перформансите на моторот за подобра економичност на горивото, зголемена моќност, подобрена мирување и намалена емисија. Директната замена обезбедува точна соодветна и лесна инсталација. Соленоид.

За стоката

Слична стока во категоријата