.

.

Womenенски за време на време и мин.

Womenенски за време на време и мин.

DEN 399.68

Износот
Това е достапна

После неколку години кожа и директно фармерки кои доминираат на пазарот, Bootcut повторно се чувствува навистина свежо. Овие фармерки за подигање од време и Tru создаваат издолжена силуета, особено кога се носат со потпетици! Материјал : 65% памук/28% полиестер/4% рајон/3% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина 4. одговара : Bootleg исечен со малку дополнителна просторија на глуждот. Подигнување и инсејм : среден пораст; 31-1/2 ”Inseam. Затворање : Затворање на копчето со ZIP летање. Ockебови : 5 џебови имаат најважни работи. Карактеристики : Истегнете тексас за вклопување што се движи со вас. Фармерки за подигање на жените од време и Тру.

За стоката

Слична стока во категоријата