.

.

Хеланки-XS-S-M-L-XL - *ШЕМА ЗА ШИЕЊЕ*

Хеланки-XS-S-M-L-XL - *ШЕМА ЗА ШИЕЊЕ*

DEN 319.68

Износот
Това е достапна

ТКАЕНИНИ : Дизајнирани За двонасочни ткаенини за истегнување со најмалку 50% истегнување и најголем степен на истегнување на попречно зрно. Предложени Ткаенини : Ткаенини со spandex/Lycra, potton-Lycraa®, дрес Со lycra, двојно плете со lycraa®, рашири руно. Хеланките немаат странични шевови и еластични на половината. Поглед а има само-ткаенина стеги. Поглед Б е должина на глуждот. Погледот Ц е под должината на коленото. Моделот вклучува парчиња шема за две различни вклопувања; многу блиску фитингпомали од мерењето на телото, и блиску фитингнема леснотија. Квик Шие-Хеланки.

За стоката

Слична стока во категоријата