.

.

Без граници кардиган на ребрата на јуниори

Без граници кардиган на ребрата на јуниори

DEN 0.67

Износот
Това е достапна

Совршено за поставување на која било маица или фустан, овој кардиган со ребра на долги ракави од без граници има драпеј, силуета за слободно паѓање што е сезонска што мора да ја има. Без напор и разноврсен за лесно да ве носи од биро до вечера, овој пријатна кардиган е нов омилен плетен избор. Отворен фронт. Долги ракави . Достапно во четири бои. 78% рајон, 22% полиестер. Машинско миење ладно со слични бои, нежен циклус, само белило што не е хлор кога е необична, отстранете веднаш, суво суво ниско, ладно железо доколку е потребно.

За стоката

Слична стока во категоријата