.

.

Менувач 1 4

Менувач 1 4

DEN 3.00

Износот
Това е достапна

Карактеристики И Придобивки Патентиран систем за држење битови силите бит површина на спротивната страна за максимално задржување на битот - јачина Спакувана во патентиран систем отпорен на удари "Лизгачка шина" Термички обработени приклучни основи за издржливост и способност За сервисирање Хромирани приклучоци; s2 и легиран челик битови Вклучува Е4 E5 E6 E7 E8 E10 E12 E14 E16 И Е18 Торкс Приклучоци10 Парче Надворешен Торкс Сет (1/4" 3/8" И 1/2" Д-Р) Вклучува е4 е5 е6 е7 е8 е10 е12 е14 Е16 и е18 торкс приклучоци спакувани на клип железница.- ШКУ : ДОБА7744 Термички Обработени Приклучни Основи за Издржливост и Услужливост. Вклучува Приклучок Железнички.

За стоката

Слична стока во категоријата