.

.

Аголен Сунѓер За Брусење Со Среден Ронки

Аголен Сунѓер За Брусење Со Среден Ронки

DEN 1.33

Износот
Това е достапна

3м Аголен Сунѓер За Брусење Со Среден Ронки, аголниот раб е дизајниран да ги бруси аглите без да влијае на соседниот ѕид или таваните со текстура. Идеален за брусење дрво, боја, метал, пластика и гипс картон. Може да се исплакне и повторно да се користи. Користете суво или влажно. Вкупна големина : 4 7/8 "х 2 7/8" х 1". Среден ронки. Користете суво или влажно. Среден ронки. 4 7/8" х 2 7/8" х 1".

За стоката

Слична стока во категоријата