.

.

Thumbrintz mahi на отворено декоративно фрлање перница

Thumbrintz mahi на отворено декоративно фрлање перница

DEN 554.40

Износот
Това е достапна

Убава уметност од Кимберли Вернер создава тропски тематски дизајн во нијанси на сина боја за оваа печатена перница на отворено. Перницата е совршен акцент за троседот, креветот и столот или на стол или чај во отворено. Ibrивописната ткаенина што се користи за создавање на производот е отфрлање на вода и работи најдобро кога се користи во покриена или делумно засенчена област. Лицето и грбот се направени од мек ткаен полиестер. Сликата е отпечатена и на предната и на задната страна, со што перницата е реверзибилна. Исполнета со рециклиран полиестер, перницата е совршена фокусна точка или завршен допир и внатре и надвор. Оваа дигитално печатена перница е оценета со 500 часа светлост. Thummprintz Mahi Outdoor Decorative Throw Pillow : Reversible. Употреба на отворено. Достапни големини се 14 "x 20", 16 "x 16", 18 "x 18" и 20 "x 20". Исполнет и зашиен затворен. Пополнувањето е рециклиран полиестер.

За стоката

Слична стока во категоријата