.

.

Степени дами SS врвот

Степени дами SS врвот

DEN 368.00

Износот
Това е достапна

Навивач на умирање како што сака да го претставува тимот во сè што правиш. Без разлика дали сте се упатиле кон играта или низ градот, оваа дама на врвот од странична облека дефинитивно ќе покаже некој дух. Нивниот мек материјал ќе обезбеди да останете удобни во текот на секој потег што го правите. Ова ќе биде одличен додаток на вашата гардероба. Бесплатна испорака по нарачки над 35 американски долари на продавницата за вентилатори од Фанатици. Вратот на екипажот. Краток ракав. Бренд : Облека за странична страна. Увезени. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Графики за печатење на екран. Официјално лиценциран. Моделот на вратоврска ќе варира на секоја маица. Машинско миење со облека внатре надвор, паѓајте суво на ниско ниво.

За стоката

Слична стока во категоријата