.

.

Женски Атлетски Чевли За Чорапи Обука За Воздушни Перничиња Трчање Трчање

Женски Атлетски Чевли За Чорапи Обука За Воздушни Перничиња Трчање Трчање

DEN 395.04

Износот
Това е достапна

Опис : Состојба : 100% Сосема Нов И Висококвалитетен Тип На Шема : Еднобојна, Воздушна Перница, Дише, Отпорна На Абење Боја : Бела, Црвена, Црна Бела, Сива, Сива Црна, Розова, Жолта, Чиста Црна, Портокалова (По Избор)Големина : 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Горен Материјал : Мрежен Материјал За Ѓон Од Крпа : Тип На Мдхил : Рамно Прицврстување : Тип На Чипка На Прсти : Висина На Тркалезна Цевка : Занает Со Ниска Цевка : Сезона На Чевли Со Вискоза : Пролет, Лето,Aut, Fall, Содржина На Зимски Пакет : 1 Пар Чевли (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Гумен Ѓон, Дише. Патики со низок врв : лесно се ставаат и вадат врвките. Горна : Изработена од мрежеста ткаенина што дише, што им овозможува на вашите стапала слободно да дишат при трчање или одење. Можете да го заштитите секој чекор. Чевлите За трчање Прифаќаат Гумен Надворешен Ѓон : исклучителниот дизајн може да ја зголеми отпорноста на лизгање и отпорноста на абење на ѓонот и да обезбеди стабилност при одење. Уникатниот Дизајн на Модерни Машки Чевли Е Погоден за Прилики : одмор, работа, пешачење, трчање, џогирање, тренинг, затворен простор, спорт, на отворено, патување, тенис, кошарка, кампување итн.

За стоката

Слична стока во категоријата