.

.

Среќа Мирис Бања Во Собата За Жени, компјутер

Среќа Мирис Бања Во Собата За Жени, компјутер

DEN 322.88

Износот
Това е достапна

Среќа Мирис Бања Во Собата е светла, забава љубов свежо цветни мирис. Среќа Што е карактеристичен, женски мирис кој меша свеж цитрус со суптилни цвеќиња и пониски ноти на сандалово дрво, килибар и мошус. Одлично е за секојдневно, секојдневно носење. Вклучува : Среќа Што Мирисате Магла 3,4 fl oz, Миризлива Бања Fizz 75g, Миење На Телото 3,2 fl oz И Соли за Капење 3,5 мл. Карактеристичен и женски мирис. Врвни ноти на свеж цитрус и суптилни цвеќиња. Основни ноти на сандалово дрво, килибар и мошус.

За стоката

Слична стока во категоријата