.

.

Јунајтед ОПС-Сензор За Притисок На Моторното Масло

Јунајтед ОПС-Сензор За Притисок На Моторното Масло

DEN 1.67

Износот
Това е достапна

Сензорот за притисок на моторното масло со обединето Палење изгради репутација во автомобилската индустрија за квалитет и изработка. Ние произведуваме сензор за притисок на моторното масло за речиси секој автомобил на патот денес. Сензорот за притисок на моторното масло со обединето Палење е достапен за употреба на пат и надвор од патот и е дизајниран за сите временски услови. Јунајтед ОПС-168 Сензор За Притисок На Моторното Масло.

За стоката

Слична стока во категоријата