.

.

Креативно претворање во движење Првиот роденден Салфетки, 16pk

Креативно претворање во движење Првиот роденден Салфетки, 16pk

DEN 255.84

Износот
Това е достапна

Сите знаци укажуваат на забава! Во движење "Првиот роденден " На салфетки се карактеризираат детални слики со сцената на горниот дел од областа на која се прикажува шарен воз кој има прекрасен црвен авион што лета над глава, влечејќи знак во кој се вели дека "првиот роденден. " Долниот дел на салфетката покажува а Црвениот камион чудовиште возејќи низ калта додека мрзливиот едриличар лебди на езерото. Користете на таблетата или завиткајте ја прибор за јадење за координирана забава. Пар со цврста боја на прибор за боја во жолта и црна боја за стилски изглед. Креативно конвертирање на салфетки „Прв роденден“, 16pk : 6,5 “квадратни салфетки. Направено од ткиво со квалитет на лице.

За стоката

Слична стока во категоријата