.

.

Women'sенска плус карирана кошула од руно

Women'sенска плус карирана кошула од руно

DEN 639.84

Износот
Това е достапна

Овој возач на Лицата од Ли обична карирана руно кошула е совршен начин да се загрее оваа есен и зима. Оваа кошула нуди лажичка кошула опашка од полите и заоблени странични споеви за изглед што "веднаш ве слабее ". Поставете ги над вашата омилена маица за рамномерна облека. Овие кошули се изработени од 100% плетена ткаенина од полиестер, така што тие се исто толку издржливи колку што се удобни и стилски. Завршете ја облеката со спарување на нив со возачи од Ли Деним за изглед од глава до пети што ласкачи. Возачи од Ли-карирана руно плетена кошула : 100% полиестер. Обична кошула од руно. Ласкаво вклопување со лажичка дно по полите и заоблени странични споеви кои „веднаш тенок ве“, карирано копче за руно надолу, заоблени странични споеви долги ракави кошула опашка од полите.

За стоката

Слична стока во категоријата