.

.

Garanimals Бебе девојки и девојки за мали деца со долги ракави маици и хеланки, сет на облека

Garanimals Бебе девојки и девојки за мали деца со долги ракави маици и хеланки, сет на облека

DEN 1.00

Износот
Това е достапна

Започнете ја својата есенска сезона во стил со оваа симпатична облека од 4 парчиња поставена од garanimals! Loveе ја сакате без напорноста на сетот додека таа создава свој самоуверен стил. Исклучиво на и. 4-парчиња сет вклучува : врвот на рафле; Те; Два пара хеланки. Маица : вратот на екипажот; Долги ракави на Раглан. Врвот : детали за руфла; графички принт од предната страна; кошула. Хеланги : Еластична половината за оптимална удобност; јамки на ременот; еден печатење; Едната страна прислушувана. Меки, издржливи материјали. Врвови : 60% памук/40% полиестер; Хелеги : 58% памук/38% полиестер/4% спандекс. Машина за перење. Увезени. Облека со 4 парчиња поставена за девојчиња за мали деца од Гаранималс.

За стоката

Слична стока во категоријата