.

.

Ветерна Река 24 Даунрод Подмачкана Бронза

Ветерна Река 24 Даунрод Подмачкана Бронза

DEN 3.00

Износот
Това е достапна

24-инчниот даунрод На Реката Ветер е компатибилен со сите модели на вентилатори на Таванот На Реката ветер кои имаат склоп на даунрод. Има дијаметар од 3/4 инчи и е навој на едниот крај. Со многу различни опции за завршна обработка за избор, вистинската боја ќе биде таму за да одговара на вашите потреби. 24-инчниот даунрод На Реката Ветер е компатибилен со сите модели на вентилатори на Таванот На Реката ветер кои имаат склоп на даунрод.

За стоката

Слична стока во категоријата