.

.

Аонеџит Морганит 1. Карат Скапоцен Камен Пасијанс Прстен ВО 10к Бела Роза И Жолто Злато

Аонеџит Морганит 1. Карат Скапоцен Камен Пасијанс Прстен ВО 10к Бела Роза И Жолто Злато

DEN 2.33

Износот
Това е достапна

1.00 каратен круг морганит скапоцен камен изработен со 10к бела роза и жолто злато. Вкупно има 1 тркалезен скапоцен камен со тежина од 1,00 карати. Гесмтон пасијанс прстен со антички дизајн. Ова е совршено за некој што го сакате. Овој прстен доаѓа со прекрасна бесплатна кутија за егифт. ОВОЈ МОРГАНИТ СКАПОЦЕН КАМЕН ВИ НОСИ ЕНЕРГИЈА, ХРАБРОСТ, СТРАСТ И ЉУБОВ. НАШИТЕ ДИЈАМАНТСКИ СВАДБЕНИ БЕНДОВИ/ НЕВЕСТИНСКИ СЕТ/ АНГАЖМАН/ ДИЈАМАНТСКИ СКАПОЦЕН КАМЕН ПРСТЕН/ ПРИВРЗОК/ ОБЕТКИ СЕ НАПРАВЕНИ ОД 100% ПРИРОДНИ, НЕ-ТРЕТИРАНИ, БЕЗ КОНФЛИКТИ ДИЈАМАНТИ. ПРОИЗВОДОТ Е ПОМАЛ ОТКОЛКУ ШТО СЕ ПОЈАВУВА НА СЛИКАТА. СЛИКАТА Е ЗГОЛЕМЕНА ЗА ДА ПОКАЖЕ ДЕТАЛИ. ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН ФИН НАКИТ. ОВА Е ПРЕКРАСЕН ПОДАРОК ЗА ГОДИШНИНАТА, ДЕНОТ НА ВЉУБЕНИТЕ, ДЕНОТ НА МАЈКАТА, БОЖИЌ, СВАДБА МАТУРСКА И СВЕЧЕНИ НАСТАНИ ИЛИ СЕКОЈА ПРИГОДА.

За стоката

Слична стока во категоријата