.

.

Ноќ На Вештерките За Мажи Мажи Машки Тенок Ретро Панк Јакна За Ноќта На Вештерките Златен Раб Палто Стемпанк Јакна Готски Фрак Смокинг Палта За Ноќта На Вештерките

Ноќ На Вештерките За Мажи Мажи Машки Тенок Ретро Панк Јакна За Ноќта На Вештерките Златен Раб Палто Стемпанк Јакна Готски Фрак

DEN 3.00

Износот
Това е достапна

Машки Машки Тенок Ретро Панк Јакна За Ноќта На Вештерките Златен Раб Палто Стемпанк Јакна Готски Фрак Смокинг Смокинг Палта За Ноќта На Вештерките Карактеристики : 90% Полиестер, 10% Перење Со Спандекси,Ладно плакнење; измијте ја темната боја одделно;линија сува во сенка забелешка : ве Молиме проверете ја сликата На Табелата Со Големина На Runcati пред да нарачате, наместо паѓачкото поле "табела со големини". Затворање на копчетокарактеристика : унисекс јакна, долг ракав, палто до колена, јака за ревер, копче нагоре, странични џебови со копчиња и плетенка. Оваа јакна ќе донесе модерен на вашиот изглед и дефинитивно ќе одговара на сите стилови и сезони. Носете го во лето, пролет и aut, зима. Погоден за рингмастер, сценски перформанси, маскарада, забава за танцување, забава. Можете да бидете во фокусот на народот. Боја и Големина : Црна, Сина,Светло Сина, Зелена, Црвена, различни Бои Покажуваат Различен Стил. Големина С, М, Л, XL, 2 XL, 3 XL се достапни. Ве молиме погледнете ја сликата со големина пред да купите, Добредојдовте во трговскиот центар.Ние се фокусираме на продажба на висококвалитетни производи со разумни .Ве молиме погледнете ја нашата табела со големини подолу.Описи на производот сезона : Лето, Пролет И Цела Сезона Пол : Менматеријал : Тип На Полиестерпетер : Цврст Стил : Секојдневен, должина На Ракавот : Долг Ракав Како да се мие : Ладно миење На Рацете што добивате : 1 ЕЕЗ Јакетхаловин За Мажи Ноќта на Вештерките За Мажи. Сино. Палтото. Полиестер.

За стоката

Слична стока во категоријата