.

.

Црвено Американско Знаме Сино Метално Копче За Поместување На Снегулки со 1. Вметнете Менувач Автоматски Прирачник

Црвено Американско Знаме Сино Метално Копче За Поместување На Снегулки со 1. Вметнете Менувач Автоматски Прирачник

DEN 0.67

Износот
Това е достапна

Дајте му на вашиот ентериер врвен изглед. Елитната серија копчињата за менување се направени од најквалитетни компоненти што резултира со супериорно чувство при секоја смена. Секое копче за менување е дизајнирано и отпечатено во САД од квалификувани занаетчии со копчиња за менување кои имаат обучено око за секој детал. Секое копче нуди вметнување со алуминиумски навој ОД 16х1, 50 во основата. Користете го адаптерот за копче за самоубиство броди за да го претворите секое копче за менување во копче на воланот броди и управувајте со леснотија. Сите елитни серии На Копчиња за Менување можат да бидат гравирани по нарачка за да ја вклучат вашата шема на смена, лого или дизајн по ваш избор. Карактеристики го враќа ergономското чувство на менувачот копчето за менување брзини може да додаде поинаков изглед на вашето возило лесно за инсталирање Боја На копчето За менување : Сина Метална Боја На Снегулки : Редизајн : Црвена Американска База На Знамиња Вметнете Нишки Големина : М16 х 1,5 Вметни Тежина : 0,4 фунти - ШКУ : ZX9 HFFMN336552 Црвено Американско Знаме Сино Метално Снегулка Копче За Смена со м16 х 1.5 вметнете менувач автоматски прирачник.

За стоката

Слична стока во категоријата