.

.

ВРЕМЕ И ВРЕМЕ НА РАБОТНИОТ РАБОТНИ РАБОТНИ РАБОТНИЦИ

ВРЕМЕ И ВРЕМЕ НА РАБОТНИОТ РАБОТНИ РАБОТНИ РАБОТНИЦИ

DEN 207.04

Износот
Това е достапна

Резервоарот за медицински сестри без ракави на времето и Тру сето тоа го комбинира стилот и удобноста со трендовски крст предниот и супер истегнување ткаенина за полесна медицинска сестра. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. опуштено вклопување. Лажички врат. Детали за вкрстени предни. 96% рајон/4% спандекс. Машина за перење. Увезени. Матичен резервоар врвот за жени од време и Тру.

За стоката

Слична стока во категоријата