.

.

LueInJoy SMG-Стандардна Монтажа Заптивка Црна

LueInJoy SMG-Стандардна Монтажа Заптивка Црна

DEN 1.67

Износот
Това е достапна

ОПИС НА производот СМГ - 00 Карактеристики : - за употреба со сите стандардни модели. - Ексклузивниот држач за мијалник за брзо заклучување овозможува брзо и лесно. Апликација : - Кујнски мијалник. Тип На Производ : - Заптивка. Заврши : - Црна, Сребрена. Земја На Производство : - Сад. Димензии : Вкупна Висина-Врвот До Дното : -0.8". Вкупна Ширина-Од Страна На Страна : -5". Вкупна Длабочина-Напред Кон Назад : -4.5". Вкупна Тежина На Производот : -0.1 фунти. Од Производителот Стандардна Заптивка За Монтирање; Произведен Од Најголемиот Светски Производител НА Дисперзија МОНТАЖНА ЗАПТИВКА : Комплетот За Заптивка за Монтирање го намалува прскањето на фрлачот кога се користи. Дизајниран за In Sink Erator Badger, 444, 60-ти, 80-ти, Изведувач 333 и модели за отстранување На Evergrind. Не за употреба Со Еволуција Серија & е606 отстранувачи. ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА : Вклучува стандардна заптивка за монтирање на замена (преграда), изработена од флексибилна црна гума. Нашиот држач за мијалник за Брзо Заклучување овозможува брза и лесна замена на заптивката. АМЕРИКА #1 ФРЛАЧ БРЕНД : во американските домови има повеќе фрлања Ѓубре од Инсинкератор изградени Во Америка отколку сите други брендови заедно. Целосна линија на модели значи дека постои едно право за секоја потреба и буџет. ПОБРЗО, ПОЧИСТО, ПОПАМЕТНО : ОД подготовка за оброци до чистење, Инсинкераторот помага да се направи брза и лесна за одржување на вашата кујна чиста со нашите иконски апарати : отстранување ѓубре и инстант диспензери за топла вода. Дизајниран за пригушување на бучавата од отстранувачот. ИСТОРИЈА НА ИНОВАЦИИ за МИЈАЛНИКОТ : измисливме отстранување на ѓубрето во 1927 година и бевме најголемиот светски производител на отстранување ѓубре и инстант диспензери за топла вода за домашна и комерцијална употреба.

За стоката

Слична стока во категоријата