.

.

Трговска марка ликовна уметност Ретро градови III платно уметност по пекара во боја бела мат, рамка за бреза

Трговска марка ликовна уметност Ретро градови III платно уметност по пекара во боја бела мат, рамка за бреза

DEN 1.67

Износот
Това е достапна

Подготвени за обесени презентации што се достапни во различни големини, трговска марка ликовна уметност „Ретро градови III“ платно уметност по бои пекарница бела мат, рамка од бреза : уметник : пекара во боја. Тема : Светска култура. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

За стоката

Слична стока во категоријата