.

.

Дипломирање Честитки Град

Дипломирање Честитки Град

DEN 255.84

Износот
Това е достапна

Прославете ги достигнувањата На вашиот дипломиран со нашите прекрасни 38" "Честитки Град! "Милар Балон. Изработен од висококвалитетни материјали, овој балон има впечатлива златна и црна шема на бои што зрачи со успех. Неговата импресивна големина бара внимание, создавајќи незаборавна атмосфера за незаборавна прослава. Подигнете ја вашата забава со овој срдечен симбол на љубов и поддршка. ЛРГ ШП ЧЕСТИТКИ ГРАД ЗЛАТО И ЦРНО.

За стоката

Слична стока во категоријата