.

.

Aiаи nsонсон „Нема место како дома“

Aiаи nsонсон „Нема место како дома“

DEN 1.33

Износот
Това е достапна

Со асортиман на големини и стилови, како што се врамени, изменети врамени, панел, алуминиум, дрво платно или други медиуми, нашата уметност сигурно ќе донесе возбуда во која било област од вашиот дом.Уметник : aiаи nsонсонсубјект : животни Стил : Модерни и современи проодни типови : галерија обвиткано платно уметност Ова подготвено за виси, уметничко дело завиткано од галерија има приказ на ќелав орел со облаци во позадина. Завитката со галерија е метод за истегнување на платното на уметникот, така што платното се обвиткува околу страните и е обезбедена скриена, дрвена рамка. Истакнати бои : бело, светло сина, сива, црна aiаи nsонсон е фотографски уметник кој живее во Западен Тенеси, кој сака да ги поминува своите денови во природа, фаќајќи ги најкорените и мирни моменти во животот, без разлика дали е во пејзажи, птици и животински свет, или убавина на едноставен цвет. Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата практично разликува од оригиналното парче. Од спалната соба, до дневната соба, па дури и во канцеларијата, ликовната уметност на трговската марка прави професионално рачно изработена, подготвена да виси wallиден декор што ќе се восхитува за наредните години! Важно : Избегнувајте купување фалсификувани производи и трансакција со неовластени продавачи. Кога таа не е во природа, фаќајќи диви животни на камера, Јаи го поминува своето време во своето студио трансформирајќи ги многу нејзини оригинални фотографии во уникатна уметност со тоа што ги спари со рачно насликани текстури за да создаде луксузни слики исполнети со топлина, светлина и боја.

За стоката

Слична стока во категоријата