.

.

Кембел Хаусфелд CHN70899AV Степен 3- внатре.

Кембел Хаусфелд CHN70899AV Степен 3- внатре.

DEN 2368.00

Износот
Това е достапна

Алатката нема да пука кога имате пет нокти или помалку. Исто така, индикаторот за ниска нокти сигнализира кога имате 10 или помалку нокти за да ви заштедите време и да спречите оштетување на вашата површина. Камбел Хаусфелд, врамувањето на ноктот вклучува јасен дизајн на носот што ќе ви помогне полесно да го решите метежот и не работи на нафта, што значи дека нема да мора да застанете во средината на вашиот проект за да го надополнете резервоарот. Функција против суво-оган го спречува вашиот нож да пука ако имате 5 нокти или помалку во одделот. Заклучување на пожари : Даста на Дајвернер : 105 Fast Ener Collation : Paper Tapefa Stener Тип : Слики за обликување на главата, режими за појавување : Контакт / секвенцијално активирање Тип на активирање : NPTJAM Клиренс : LATCHLUBRICATION : OIL-FREEMAGAZINE AGLEL : 34 степенимагазин Тип : Долна оптовареност. На пример, брзиот чист дизајн на носот го намалува времето со тоа што ќе ви го направи побрзо и полесно да отстраните џем ако се случи. Должина на прицврстувачот : 2 во.Работете попаметно и побрзо со овој Кембел Хаусфелд 3 1/2 инчи, исечена на ноктите за кадрирање на главата. Оперативен притисок - PSI : 70 - 120 TIP Стил : Адаптер за нос. Должина на прицврстувачот : 3-1/2 in. Маневрирање на алатката во тесно ниво на вселенско ниво, удобно покажува дали вашата алатка е водовод, овозможувајќи поголема доверба во точноста на вашиот врзан не-март, секогаш е поврзан со алатката, за да не треба да се грижите за тоа, додека самиот совет Помага во спречувањето на оштетување на дрвото за сурфацет, вклучува вграден ласер активиран за контакт, кој ќе ви помогне точно да го поставите индикаторот за нокти со ниска нокти, има „предупредување за повторно вчитување“ што покажува жолто светло кога имате 10 нокти лево и црвено светло кога Имате 5 нокти што останаа во издувните гасови го насочуваат издувните гасови од вашето лице и работната површина на површината 3-позиција го олеснува промената помеѓу последователниот оган, заклучувањето на безбедносните алатки и испарливиот оган-тоа е лесно како префрлувањето од напред за да се врати на електрична енергија без напојување без вклучување на струја34 Комплет за кадрирање на рамка за врамување на главата од 3-1/2-ин-CHN70899 AVBATREIESSSTORAGE BAGFASTENERSINSINSINSINSINSINSINSINGINCATION DVDSPECIFICATIONSL должина : 20 in. Камбел Хаусфелд Камлинг Nailer обезбедува точно отпуштање, додека спречува оштетување на површините на вашите проекти за финиш или трим. Nailer Campbell Hausfeld има низок индикатор за нокти што ќе ве предупреди кога имате помалку од 10 нокти.

За стоката

Слична стока во категоријата