.

.

Brinley Co. Co. Womenенски екстра широка телекомуникава кожни чизми за кожни тела

Brinley Co. Co. Womenенски екстра широка телекомуникава кожни чизми за кожни тела

DEN 703.68

Износот
Това е достапна

Чекор во модерни обувки со чизми за клинци од Brinley Co. Овие екстра-широки чизми за теле, имаат премија од кожни кожни кожни кожни со слаби шахти кои истакнуваат акценти на токли од голем круг. Дизајн на тркалезни пети и современи клин -потпетици го комплетираат изгледот. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 8. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина. Brinley Co. Extraенски екстра широки телевични токи високи кожни чизми : Висина : Средно-теле. Стил : клин. Материјал : Фаукс кожа. Облик на пети : круг. Висина/тип на пета : 3 "клин. Висина на платформата : 0,10". Висина на вратилото : 14,5 ". Обем : 18". Ширина : Средна. Поставена : ткаенина. Единствен материјал : изработен од човекот. Подножје : малку постепено. Материјал на горниот/надворешната страна : Faux кожа/одобрена од одобрението. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 8. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

За стоката

Слична стока во категоријата