.

.

Oshош Билер „Полноќно странец“ платно уметност

Oshош Билер „Полноќно странец“ платно уметност

DEN 2.33

Износот
Това е достапна

Без разлика дали станува збор за современ, рустикален, модерен или традиционален декор на стил, ликовната уметност на трговската марка нуди разновидна висококвалитетна, внимателно изградена wallидна уметност што сигурно ќе го надополни секој стил. Неговата работа има освоено награди од Кодак Канада, Светскиот филмски фестивал во Монтреал, северозападниот филмски фестивал и Леос Гикле (ЈЕЕ-Клеј) е напреден процес на печатење за создавање високо квалитетни репродукции на ликовна уметност. Побарајте го нашето лого на пакувањето за секој наш производи. Заедницата на трговската марка е посветена на обезбедување на потрошувачот апсолутна најдобра цена и вредност на целата наша линија на производи, што ги обезбедуваме со примена на ригорозен процес на контрола на квалитетот. Номиниран за наградата за патување, Биер е исто така добитник на грант на Советот за уметност во Канада. Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува беспрекорна презентација на готовото сликарство. Од спалната соба, до дневната соба, па дури и во канцеларијата, ликовната уметност на трговската марка прави професионално рачно изработена, подготвена да виси wallиден декор што ќе се восхитува за наредните години! Важно : Избегнувајте купување фалсификувани производи и трансакција со неовластени продавачи. Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата практично разликува од оригиналното парче. Истакнати бои : зелена, тиркизна, чана, кафеава, тен, сина, црвена, розова, oshош Биер престојува во Ванкувер, Канада. Закон за трговска марка и ќе биде енергично одбрани.Уметник : oshош Бирсерјект : People Style : Modern & Modern and Moderniver Product Тип : Галерија обвиткано платно уметност Ова подготвено за виси, уметничко дело завиткано од галерија има сликарско прикажување на жена. Со асортиман на големини и стилови, како што се врамени, изменети врамени, панел, алуминиум, дрво платно или други медиуми, нашата уметност сигурно ќе донесе возбуда во која било област од вашиот дом.

За стоката

Слична стока во категоријата