.

.

Спортска Машка Мускулна Маичка Без Ракави

Спортска Машка Мускулна Маичка Без Ракави

DEN 0.33

Износот
Това е достапна

Hanes Sport€ : Удобно Перформанси Опрема Перформанси. Стил. Удобност. Облеката hanes sport_ се надоврзува на нашето удобно наследство со иновативни технологии за да ви даде изглед што одговара на вашиот живот, вашиот спорт и вашиот стил. Оваа мускулна маичка нуди совршен опсег на движење за тренинзи кои го бараат најдоброто од вас. Технологијата X-Temp е дизајнирана да се прилагоди на температурата и активноста на вашето тело за да ве одржува ладни и суви за целодневна удобност. Кул dri ® технологијата се суши побрзо за максимална удобност. Кул comfort ® ткаенината брзо ја отстранува потта за да ве одржува поладни. Мрежеста ткаенина за лесна удобност. Покривање на задниот дел од вратот за дополнителна удобност. Шевовите со две игли на отворите на полите и рацете за дополнителна издржливост. Ханес Спорт. Удобно Перформанси Опрема Перформанси. Стил. Удобност. Спортската облека ханес се надоврзува на нашето удобно наследство со иновативни технологии за да ви даде изглед што одговара на вашиот живот, вашиот спорт и вашиот стил. Нудејќи совршен опсег на движење за тренинзи кои го бараат најдоброто од вас. Х-Темп. технологијата е дизајнирана да се прилагоди на температурата и активноста на вашето тело за да ве одржува ладни и суви за целодневна удобност. Кул ДРИ. ткаенината се суши побрзо за максимална удобност. Кул Удобност. ткаенината брзо ја отстранува потта за да ве одржува поладни. Мрежата обезбедува вентилација за да бидете ладни. Ознака-бесплатно за удобност без чешање. Покривање на задниот дел од вратот за дополнителна удобност. Двојно шиење на отворите на полите и рацете за дополнителна издржливост.

За стоката

Слична стока во категоријата