.

.

Acer Iconia Таб 10, 4GB

Acer Iconia Таб 10, 4GB

DEN 0.33

Износот
Това е достапна

Барате нешто што е преносливо, но не е премногу тесно за секојдневна забава? Ацеровата Иконија таб 10 е тоа и уште повеќе. Се одликува Со 10 " Целосен HD дисплеј кој е точно и Dts-Hd Премиум звучни подесени предни звучници за целосно аудио потопување. Табулаторот Иконија доаѓа и со статив совршен за гледање на вашите омилени емисии и вирални видеа без престан. 1920х1080 целосна HD резолуција во сооднос 16 : 9 ги прави филмовите пореални и драматични. Малиот текст и детали се јасни. Пренесувајте датотеки лесно помеѓу уредите и поврзете се со периферни уреди како тастатури, глувци и надворешни дискови преку микро USB. Боите остануваат вистинити без разлика од кој агол гледате со префрлување во авион.

За стоката

Слична стока во категоријата