.

.

Меккормик Тако Зачини Ми-Пилешко, Оз Мешани Зачини И Зачини

Меккормик Тако Зачини Ми-Пилешко, Оз Мешани Зачини И Зачини

DEN 181.44

Износот
Това е достапна

Миксот За Зачини За Пилешко Тако Меккормик е лута мешавина од автентични мексикански зачини што сигурно ќе го претвори обичното пилешко во фиеста со вкус. Подготвени за 20 минути се тако погодни за семејството кои се совршени за напорни неделни ноќи.Со оваа вкусна мешавина од билки Меккормик пробајте во тостади, пилешко на скара, падови и многу повеќе. Удобен пакет за зачини што ќе го држите при рака во оставата, чајната кујна.

За стоката

Слична стока во категоријата