.

.

Свежи Идеи Разбушавена Дупчица 14 Кревет Здолниште, Крал, Сива

Свежи Идеи Разбушавена Дупчица 14 Кревет Здолниште, Крал, Сива

DEN 463.68

Износот
Това е достапна

Без напор додадете допир на убав, излитен шик шарм во вашата гостинска соба или главниот апартман со Колекцијата Постелнина со Набраздени Дупчиња. Секое здолниште во кревет има сложени везови со набраздени дупки во неутрални опции за боја за да обезбеди точна количина на суптилен женски стил на вашиот животен простор. Традиционалната должина на капка од 14 инчи обезбедува совршено покривање за складирање под креветот и за да ја скриете пружината на кутијата и рамката на креветот. Спарете се со координирачки шамови за перници за целосен, кохезивен изглед. Достапно во слонова коска, бела, сива и мока. Опциите за големина вклучуваат близнак, полн, кралица, крал и крал на калифорнија за сместување на кој било кревет со големина. Ткаенината за лесна нега е претходно намалена, отпорна на брчки и може да се пере во машина. Увезени. Здолништето со кралска големина е со димензии 78" х 80" со идеална должина на капка од 14". Без напор додадете го вистинскиот допир на излитениот шик шарм во вашиот дом со Романтичната Колекција Постелнина Со Набраздени Дупки. Екстра долгата должина на капка од 18 инчи обезбедува совршено покривање за дополнителен простор за складирање под вашиот кревет додека лесно ја криете пружината на кутијата, рамката на креветот и кревачите.

За стоката

Слична стока во категоријата