.

.

Womens cloud 9® Градник Без Жица 1269

Womens cloud 9® Градник Без Жица 1269

DEN 271.04

Износот
Това е достапна

Утеши се на нови височини со Ворнеровиот облак 9® градник без жица. Супер меката ткаенина обезбедува луксузна удобност што ќе направи да се чувствувате како да лебдите на облак. Плус, лесните контурни чаши обезбедуваат природно обликување и поддршка. Декоративната подлога поддржува одоздола додавајќи совршена количина на детали додека ремените што се прилагодуваат напред додаваат погодност. Овој градник е толку мек што можеби никогаш нема да сакате да го соблечете. Супер мека ткаенина која чувствува светлина како облак. Лесните контурни чаши обезбедуваат природно обликување и поддршка. Практични предни прилагодливи ремени. Декоративни потпори одоздола. Безжичен. Стил Број : 1269.

За стоката

Слична стока во категоријата