.

.

Икона Влијание Печатење Ролни Од Хартија Без Јаглерод, 2,25 фт, Бел Канаринец, 10 Пакет

Икона Влијание Печатење Ролни Од Хартија Без Јаглерод, 2,25 фт, Бел Канаринец, 10 Пакет

DEN 3.00

Износот
Това е достапна

Иконекс врвен квалитет, ролни од хартија без јаглерод се произведуваат според спецификациите НА ОЕМ. Обезбедува јасни, јасни, црни слики со индикатор за крајот на ролната. Семејство на бои : Повеќебоен; Индикатор За Крај На Ролна : Не; За Употреба Со : Верифон 420, 460; Компатибилност На Машината : Пос Машини; Број На Делови : 2; Боја На Хартија/Медиум(И) : Бела/Канаринка; Количина : 10/Пакет; Ролни По Единица : 10; Лист/Големина на Ролна : 2,25" Х 70 стапки Пост-Потрошувач Рециклирана Содржина Проценти : 0%. Рециклирана Содржина Пред Потрошувачите Проценти : 0%. Врвен квалитет, ролни од хартија без јаглерод се произведуваат според спецификациите НА ОЕМ. Обезбедува јасни, јасни, црни слики со индикатор за крајот на ролната. Број На Модел : 9325.

За стоката

Слична стока во категоријата