.

.

Соник Бум Основни Партија Пакет

Соник Бум Основни Партија Пакет

DEN 319.68

Износот
Това е достапна

Трансформирајте ја секоја табела во забава Со Основниот Комплет За Забави Sonic Boom! Совршено е за секоја забава, голема или мала! Sonic Boom Основни Партија Пакет : Пакет за 8 вклучува 8 покани, вечера чинии, десерт плочи, чаши, вилушки, лажици, 16 салфетки, еднобојна покривка за маса, 1 фолија балон со балон тежина, 12 латекс балони (2 бои), креп хартија (1 боја), виткање панделки (2 бои) и торта свеќи.

За стоката

Слична стока во категоријата