.

.

Игралиште Алатник Време

Игралиште Алатник Време

DEN 799.84

Износот
Това е достапна

Опис : оваа едукативна играчка за градежни блокови ќе им овозможи на децата часови забава да градат секакви различни градежни модели. Има 552 парчиња, така што децата градат речиси се на што можат да помислат. Користете ја вистинската работна вежба за да навртувате парчиња и држете ги заедно. Вежбата може да завртка ротирајте во насока на стрелките на часовникот и спротивно од стрелките на часовникот исто како вистинска вежба. Карактеристики : ЧАСОВИ ЗАБАВА - оваа играчка за градежни блокови ќе им овозможи на децата часови забава да научат како да конструираат различни играчки за модели! ВИСТИНСКА РАБОТНА ВЕЖБА-вклучената вежба може да работи исто како и вистинската. Притиснете го горното копче на вежбата и зашрафете ги завртките и притиснете го долното копче за да ги одвртите завртките. Бара-2 xa - (Не Е Вклучено) ПОДОБРУВАЊЕ НА МОТОРНИТЕ ВЕШТИНИ-Учењето за изградба на сите градежни модели помага да се подобрат моторните вештини, а исто така и нивната координација рака-око. ОБРАЗОВНО ИСКУСТВО-Децата можат да научат за различните алатки во комплетот градежни блокови и да видат како тоа може да се примени на вистинските алатки што ги користиме денес. КОНСТРУИРАЈТЕ 10 РАЗЛИЧНИ МОДЕЛИ-со вклучените упатства, децата можат да научат како да изградат 10 различни модели како Што Се Мотоцикл, Авион, Дробилка, Булдожер, Вилушкар и многу повеќе! Содржина на пакетот : 552 Парчиња х Градежни Блокови Препорачана Возраст : 6+ ТОНИ ЗАБАВА. Одлична забава за деца и обично станува нивна омилена играчка, рацете надолу. Гарантирано ќе биде тони забава!. ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА. Оваа играчка е лесна за употреба и е подготвена за играње веднаш надвор од кутијата. ПРИФАТЛИВА. Play World нуди најдобра вредност за најдобра цена, секој пат и оваа играчка ќе го направи вашето дете среќно без да потроши богатство. НАСМЕЈТЕ ГО ВАШЕТО ДЕТЕ. Сакате да го насмеете вашето дете? Во Игралиштето нашите играчки се создадени имајќи го предвид детето. Затоа, насмејте ги денес со нашите најнови иновации во забавата. Игралиште : БРЕНД НА КОЈ МОЖЕТЕ ДА МУ ВЕРУВАТЕ. Play World прави над 2000 + играчки за деца, вклучувајќи сѐ од rc автомобили, bmx велосипеди, плишани животни, кадифни играчки, интерактивни животни, кујнски комплети за играчки и секаков вид играчки што може да се замислат. Затоа, купете од бренд на кој можете да му верувате. Купете Игралиште и секоја играчка доаѓа со нашата 100% Забавна Гаранција.

За стоката

Слична стока во категоријата