.

.

Примарно Злато Каратно Жолто Злато Срцев Гранат И Дијамантски Прстен

Примарно Злато Каратно Жолто Злато Срцев Гранат И Дијамантски Прстен

DEN 2.67

Износот
Това е достапна

Внимателен подарок за жената што ја обожавате, овој гранат и дијамантски срцев прстен сигурно ќе импресионира. Прекрасно дизајниран во 14 каратно жолто злато овој прстен има 6мм срце во облик на 0,80 cttw црвен гранат скапоцен камен и пенливи i2 јасност круг дијамантски акценти за луксузна привлечност. Достапно во големина на прст 6.Метална Тежина : 1,61 грама Тип на накит : Стил На Финирање : Скапоцен камен И Дијамантски Ринггендер : Женски метал : Златно Злато Карат : 14 Каратметална Боја : Ширина На Жолта Лента : 1мринг Големина : 6гемстоун Детали : Тип : Гранет Месец На Раѓање : Јануари Боја : Редцут : Фацетед Облик : Срцева Големина : 6ммвежина : 0,8 cttwquanty : 1jewerthsone поставување : Prongdiamond Детали : јасност : I2color : I-jbirthstone Месец : Aprilcut : Facetedshape : Roundsize : 1.5 Mmweight : 0.03 cttwquanty : 2 Накит Поставување : Prongy Вашиот Предмет Пристигнува во Бесплатна Зелена Кутија За Подароци со Бел Лак, Совршена за чување или давање подароци.Земја На Потекло : Сад 14 Каратно Жолто Злато, Скапоцен Камен, Дијамант.

За стоката

Слична стока во категоријата