.

.

Скслог Отворени Предни Кардигани За Жени Отворени Предни Лесни Кардигани Секојдневен Ноќта На Вештерките Мачка Тиква Печатење Прашина Долг Ракав Плетен Џемпер По

Скслог Отворени Предни Кардигани За Жени Отворени Предни Лесни Кардигани Секојдневен Ноќта На Вештерките Мачка Тиква Печатење

DEN 1.00

Износот
Това е достапна

Скслог секогаш ја поддржува деловната филозофија" квалитет, интегритет и прагматична, мотивирана, ориентирана кон услуги".97" рамо : 53cm/20.04"Големина : Xxxl биста : 141cm/55.Што го прави нашиот производ уникатен?Скслог има моден дизајнер и креатор на етикетата за облека, им обезбедува на клиентите квалитет и количина на разни видови производи. Погоден за секојдневна, дневна забава или фотографија сигурен сум дека ќе ви се допадне.43"Големина : xxxxl биста : 149cm/58. Моден стил, преголем дизајн, цврста боја, отворен фронт, ултра меко и лесно чувство на кожата, ласкави на сите типови на тело.79" рамо : 49cm/19.08" должина : 91cm/35.32" должина : 87см/34.83"Големина : xxxxl биста : 157cm/61.65"Големина : xxl Биста : 133cm/52. Се препорачува рачно миење со ладна вода. Строг систем за квалитет и совршен систем за управување, висококвалитетни производи по продажбата е основа во оваа област.погоден за запознавање, шопинг, работа, училиште, плажа, одмор за одмор, патување, забави, концерт, спорт, кафуле, теретана итн.ќе ви се допаднат големите предни џебови каде што можете да ги ставите рацете или да ги чувате телефонот и клучевите или што и да одговара.50" Должина : 89cm/35. Мека Ткаенина користи женски лесен дуксер-изработен со висококвалитетна ткаенина, дише, лесен, мек, удобен, пријателски за кожата, еластичен, оваа премиум кардигани на плажа обезбедува прекрасна завеса за пролет/Fall/wear.61" Рамо : 45.Сезона : Лето1.20" Рамо : 47cm/18.91" Должина : 88см/34.64" ракав : 61см/24.02" рамо : 44см/17.51" ракав : 65.00" ракав : 62.

За стоката

Слична стока во категоријата