.

.

Капетан Америка машка тркалезна часовник, црна силиконска лента

Капетан Америка машка тркалезна часовник, црна силиконска лента

DEN 1088.00

Износот
Това е достапна

Секоја пригода може да се подобри со вистинскиот додаток. Носете го овој чуден часовник секој ден или зачувајте го за посебни прилики, во секој случај ќе го сакате дизајнот што го слави вашиот омилен лик. Captain America Men Round Watch, црна силиконска лента : аналоген часовник. Тркалезен случај. Црна силиконска лента. Мерки за каиш 8.25 ". Капа на тока. Алкална батерија.

За стоката

Слична стока во категоријата