.

.

Дики Менс И Големи Менс Опуштено Вклопуваат Долги Ракави Шамбреј Кошула

Дики Менс И Големи Менс Опуштено Вклопуваат Долги Ракави Шамбреј Кошула

DEN 3.33

Износот
Това е достапна

Засилете го вашиот изглед Со Опуштена Кошула Со Долги Ракави Со Дики. Оваа кошула е дизајнирана да изгледа добро и изградена да трае. За дополнителна алатка, два џебови за размавта на градите обезбедуваат складирање. Опуштеното вклопување ви дава дополнителни 2" преку рамената и градите, за да можете да се движите околу вашиот ден во удобност. Дики Менс И Големи Менс Опуштено Одговара Долги Ракави Шамбреј Кошула.

За стоката

Слична стока во категоријата