.

.

Се прашувам iaулија тркалезна тава со слама крст со текстура

Се прашувам iaулија тркалезна тава со слама крст со текстура

DEN 404.00

Износот
Това е достапна

Вашата колекција на топло време е комплетна со торбата на Julулија Кросбој од C. Wonder. Инспирирана од Бохо со ткаена дизајн на слама, оваа торба ги задржува вашите летни најважни работи со пространа, тркалезна силуета. Димензии : 7,5 ”w x 7,5” x 2 ”г. Отстранлив ремен на рамото. Вегански кожен облик; Фаукс слама тело. 100% полиуретан. Избришете чиста. Увезени. Тркалезна торба со слама крстосница од C. Wonder. Истражете го шарениот, шик и модерен свет на C. Wonder. Откријте паметни, софистицирани и без напорни стилови за работа и играјте… Погледнете го чудото за сето тоа.

За стоката

Слична стока во категоријата