.

.

Убавиот список на Дедо Мраз паѓа снежен празник графичка уметност црна врамена уметничка печатена wallидна уметност

Убавиот список на Дедо Мраз паѓа снежен празник графичка уметност црна врамена уметничка печатена wallидна уметност

DEN 2.33

Износот
Това е достапна

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцеларија. Рамките се достапни во три примамливи стилови : црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка со жито од дрво од 1,5 инчи, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : врамени 11 x 1,5 x 14. Објавени големини на Giclee вклучуваат стандард : 11 x 1,5 x 14 Голем : 16 x 1,5 x 20 преголеми : 24 x 1,5 x 30. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. For Easy Set Up Lean or Layer Artwork on a Shelf or Against Wall. Our giclee prints are carefully mounted on a durable MDF backing, and then perfectly finished. Artwork Relates to Christmas, Holiday, Seasonal, Santa Claus, Whimsical, Snowflakes, Starsвезди. Дизајн од Ангела Никес. Дневна соба, Ден, ходник, канцеларија, влез, студија, трпезарија или соба за кревети . Текстот вклучува : Убава листа на Дедо Мраз.

За стоката

Слична стока во категоријата