.

.

Розово платина бебе дете со цврста зимска јакна палто

Розово платина бебе дете со цврста зимска јакна палто

DEN 396.80

Износот
Това е достапна

Стилот и функцијата се соединуваат убаво за да го задржите вашето мало девојче топло кога температурите се натопуваат. Овој цврст пуфер за девојчиња за бебиња и мали деца од Pink Platinum има постава за поларно руно за додадена топлина и е придружена со аспиратор за да ја задржи дополнителното покриена кога излегува надвор. Аспиратор за бура со затворање на кука и јамка. Затворање на поштенски преден дел. Странични џебови. Поларна обвивка за руно. Развој на срцеви печ. 100% полиестер. Машина за перење. Увезени. Девојки за бебиња и мали деца со цврста јакна од пуфери од Пинк Платинум.

За стоката

Слична стока во категоријата