.

.

Бел Ајлајнер Молив За Очи Водоотпорен И Отпорен На Пот Ајлајнер Во Боја На Молив Лесно Креирајте Ајлајнер 1мл Стап Хајлајтер корејски Ајлајнер Еден Шминка Стап Шми?

Бел Ајлајнер Молив За Очи Водоотпорен И Отпорен На Пот Ајлајнер Во Боја На Молив Лесно Креирајте Ајлајнер 1мл Стап Хајлајтер

DEN 117.28

Износот
Това е достапна

Исто Така, Може Да Се Отстрани Со Топла Вода, А Потоа Нежно Исчистете Со Масло за Чистење. Л Облоги Козметика Око Осветлувач en Гел Средни Молив Коректор. Производот Може Да Биде Оштетен За Време на Пратката,Ако Сте Ја Примиле Скршената Стока или Не Сте Задоволни со Нашиот Производ. Тежина на пакетот : 15гр.

За стоката

Слична стока во категоријата