.

.

Безжични Слушалки За Спроведување На Коските, Отворени Слушалки За Уши Удобни 5. Ниска Потрошувачка На Енергија За Пешачење За Трчање

Безжични Слушалки За Спроведување На Коските, Отворени Слушалки За Уши Удобни 5. Ниска Потрошувачка На Енергија За Пешачење

DEN 431.84

Износот
Това е достапна

Безжични Слушалки За Спроводливост На Коските, Слушалки За Отворено Уво Удобни 5.2 Мала Потрошувачка На Енергија За Пешачење За Трчање Спецификација : Тип На Ставка : Спортски Слушалкиматеријал : Тип На Апсбатерија : Вградена Литиумска Батерија Од 180мах Вклучена Верзија : V5. 2преносен Опсег : Прибл. 10-15м/32.8-49.2 Ftsupported Протоколи : A2dp AVRCP HFP HSP Пакет Листа : 1 x Слушалки1 x Кабел За Податоци 5.2 : безжичните слушалки се опремени со најновиот 5.2 чип, кој има постабилна врска, долго растојание на пренос, мала потрошувачка на енергија, без одложување на слушање музика, гледање видеа и играње игри. УДОБЕН ЗА НОСЕЊЕ : ултра лесниот дизајн на слушалките ви носи ново искуство со носење, дури и ако го носите долго време, ќе се чувствува лесно и не оптоварено.

За стоката

Слична стока во категоријата