.

.

И кошаркарски патики на момчињата за деца, со големина 7-12

И кошаркарски патики на момчињата за деца, со големина 7-12

DEN 3.00

Износот
Това е достапна

Blindside by And1 е кошаркарски чевли за да ги трепка стилот и брзината. Вашите противници ќе ги разгледаат добро додека ги разгорувате покрај нив, или летате високо во играта. Ова е одличен стил за теренот, Blacktop, училницата и секојдневното носење! Меша горе за дишење. Усогласена влошка. Не-означување на надворешната страна на TPR. Направено во Кина. Избришете чиста.

За стоката

Слична стока во категоријата